• +90 216 327 9686
  • elkenz@elkenz.com

2000 yılında kurulan Elkenz Denizcilik çatısı altında, sektörde 35 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetici kadrosu ve alanında deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize uluslararası taşımacılık çözümleriyle değer katıyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, Cezayir konteyner ve açık yük hat işletmeciliği alanında anahtar teslim lojistik çözümler sunmaktayız. Her müşterimize özel tasarlanmış kaliteli hizmetimizin sırrı; güvenilir ve tecrübeli iş ortaklarımız, güçlü acente ağımız, sahip olduğumuz ekipman ve donanımlarla sektördeki deneyimlerimizi bir araya getirmemizdir. Hizmet kalitemiz sayesinde müşterilerimizin yükünü değil, güvenini taşıyoruz.

Güvenilirlik, kalite ve etik ilkelerimiz çerçevesinde uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam ederek uzun soluklu ve güvenilir bir yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz birikim ve deneyimimizi en etkili şekilde paylaşarak üretimden satışa giden zincirin kendi üzerimize düşen halkasını eksiksiz bir şekilde yerine getirerek, müşterilerimize inovatif çözümler sağlamaktır.

  • Telefon:
    +90 216 327 9686

  • Cenap Şahabettin Sok.
    No.4 Koşuyolu 34718
    Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Hakkımızda

Her müşterimize özel tasarlanmış kaliteli hizmetimizin sırrı; güvenilir ve tecrübeli iş ortaklarımız, güçlü acente ağımız, sahip olduğumuz ekipman ve donanımlara sektördeki deneyimlerimizi bir araya getirmemizdir.

Galeri
© Tüm Hakları Saklıdır. Elkenz Denizcilik 2015 Made with  by B4Mind